O WiParking

Firma WiParking powstała w czerwcu 2015 roku uruchamiając szereg parkingów  w województwie Pomorskim używając do obsługi parkingów kas fiskalnych. W maju roku 2017 podjeli współprace z nami dzięki czemu mogli ograniczyć ilość potrzebnych pracowników oraz zmniejszyć koszty obsługi parkingów. Wszystkie parkingi tej firmy są obecnie utwardzone rozreklamowane, oraz większość z nich jest obsługiwana przez parkometry.

Zachęcamy do odwiedzania ich strony internetowej oraz do pójścia za ich przykładem i do rozpoczęcia współpracy z nasz firmą WEIP.

Realizację dla Firmy WiParking

Port Władysławowo - Parking

Od czasu rozpoczęcia współpracy z firmą Wiparking cały teren został wyrównany, dzięki naszym akcjom marketingowym firma WiParking, również zauważyła wzrosty zysków z tego parkingu. Na terenie obu parkingów przy porcie uruchomiliśmy nasze parkometry.

Ośrodek przygotowawczy "COS" we Władysławowie

Parking mieszczący się przy głównej bramie ośrodka olimpijskiego posiada ponad 3000 m² i ponad 150 miejsc parkingowych. Mieści się on przy ulicy Żeromskiego we Władysławowie. Do jego obsługi przeznaczyliśmy nasz system parkometrów, dzięki czemu firma WiParking mogła tam uruchomić parking który działa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dla tego parkingu również stworzyliśmy kampanie marketingową oraz usprawniliśmy system poboru opłat jak i wyrównaliśmy teren parkingu.

C.H. Albatros

Parking mieszczący się na terenie C.H. Albatros mieści się na powierzchni  800 m² przy czym posiada 40 miejsc parkingowych. Pomogliśmy stworzyć na nim firmie WiParking sprawny system poboru opłat, z którego firma, centrum jak i klienci są zadowoleni. Dzięki wprowadzeniu opłat na parkingu każdy klient który udaje się do centrum handlowego, bez problemu znajdzie miejsce na parkingu. Relatywnie niska cena w żaden sposób nie zmniejszyła ilości klientów, wręcz przeciwnie dzięki temu że klienci mają pewne miejsca parkingowe chętniej odwiedzają sklepy mieszczące się w środku centrum.

Chłapowo - Restauracja Samolot

Parking mieszczący się przy ulicy Żeromskiego w miejscowości Chłapowo. Cała powierzchnia parkingu wynosi ponad 4000 m², co pozwala na zaparkowanie ponad 200 samochodów w jednym momencie. Cały teren został utwardzony przez naszą firmę WEIP, oraz poprawiliśmy jego widoczność z głównej drogi prowadzącej do Władysławowa. Firma WiParking przez nasze działania momentalnie zauważyła wzrost swoich przychodów z parkingu. Na ternie uruchomiliśmy nasz system parkingowy składający się z parkometrów z dostępem online.

Plaża Chałupy

Parking  przy zejściu na plażę w Chałupach posiada 3000 m² i około 150 miejsc parkingowych. Zanim przejęliśmy obsługę na tym parkingu wyrównaliśmy i utwardziliśmy cały teren, usprawniliśmy system poboru opłat oraz ogrodziliśmy cały teren parkingu, aby klienci którzy z niego korzystają poczuli że zostawiają swój samochód na cały dzień w bezpiecznym miejscu. Oczywiście z powodu ogromnej konkurencji na półwyspie Helskim, stworzyliśmy kampanię promującą ten oto parking, rak aby przez cały okres wakacji rok w rok był możliwie w jak największym stopniu zapełniony.