Przygotowanie i Obsługa płatnych parkingów

Zaplanowanie i organizacja ruchu

Planowanie

Zajmujemy się zaplanowaniem parkingu od podstaw. Zależy nam, aby umożliwić sprawne poruszanie się po parkingu zarówno dla kierowców wjeżdżających, jak i wyjeżdżających, nie tracąc przy tym powierzchni parkingowej.

Faza planowania opiera się o ustalenie ilości dostępnego miejsca na parkingu. Robimy to, by móc utworzyć jak najwięcej miejsc parkingowych, nie powodując przy tym “korków” na parkingu.

Organizowanie

Od podstaw przygotowujemy i montujemy oznakowanie poziome oraz pionowe. Zajmujemy się osobiście montażem urządzeń, dzięki czemu masz pewność, że są przygotowane przez profesjonalistów.

Przygotowanie regulaminów i oznakowania

Regulaminy

Każdy parking jest inny, dlatego regulaminy są tworzone indywidualnie. Tworzymy regulaminy w pełni zgodne z prawem lokalnym oraz krajowym. Regulaminy montowane są zawsze przy wjazdach na parking oraz przy parkometrach. Znaki, na których znajduje się regulamin, są wykonywane przez firmę, z którą współpracujemy od wielu lat na najwyższej jakości komponentach.

 

Oznakowanie

Znaki, w tym regulaminy i oznaczenie parkomatów, są tworzone w kolorze wybranym przez zamawiającego, WEIP osobiście pilnuje wszystkich szczegółów, aby do Państwa trafił produkt bez najmniejszej skazy.

Kontrola biletów i obsługa klienta

Dysponujemy kompleksowym, specjalistycznym oprogramowaniem wspierającym procesy kontroli opłat, dokumentowania wykroczeń, przekazywania i przetwarzania danych o wykroczeniach oraz dochodzenia należności z tytułu niewniesionych opłat parkingowych.

Skaner tablic rejestracyjnych LPR / ANPR:

Czyli metoda coraz chętniej wykorzystywana przez Strefy Płatnego Parkowania. Nasza technologia pozwala na skanowanie numerów tablic rejestracyjnych przy użyciu kamery w smartfonie bądź terminalu kontrolnym. Wykorzystanie tego narzędzia pozwala na natychmiastową weryfikację w rejestrach biletów elektronicznych oraz eliminuje potrzebę dodatkowej weryfikacji np. tych kierowców, którzy zakupili abonament, bądź opłacili postój za pomocą płatności mobilnych.

Dobór i konfiguracja urządzeń do poboru płatności.

Parkometry oraz kasy automatyczne

Parkometry lub kasy automatyczne są najważniejszym elementem systemu pobierania opłat parkingowych. Na potrzeby wyposażenia obiektów parkingowych montujemy urządzenia renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych.

Płatności mobilne

Firma Weip Sp. z o.o. dostarcza możliwość dokonywania opłat za parkowanie poprzez płatności mobilne wiodących na rynku polskim operatorów. Płatności mobilne stanowią wygodną i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego systemu wnoszenia opłat za parkowanie. Daje to kierowcom możliwość zakupu biletu parkingowego z dowolnego miesjca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bez konieczności szukania parkomatu czy posiadania bilonu. Dzięki aplikacjom mobilnym kierowca nie musi wracać do samochodu, by dokupić bilet lub przedłużyć czas postoju.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak WEIP pomoże Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Przemysław Januszak
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

+48 500-510-314 | e-mail: p.januszak@weip.pl