Abonamenty

Możliwości zakupu abonamentu

Obecnie możliwe jest wykupienie abonamentu w trzech wariantach jak i na 3 sposoby. Domyślnie należy użyć sposobu numer 1 oraz 2, w szczególnych wypadkach możliwe jest wykupienie abonamentu 3 sposobem.
Każdy parking posiada minimum 3 warianty cenowe abonamenty na 7, 14 lub 30 dni, Cena abonamentu uzależniona jest od lokalizacji parkingu. Cenniki dla poszczególnych parkingów są dostępne w zakładce dla kierowców, po wybraniu parkingu który nas interesuje.

Sposób I – aplikacja

Aby wykupić abonament przez aplikację naszego partnera należy:

  1. Pobrać darmową aplikację “ePARK PL – Parkomat w Twoim smartfonie” ze Sklepu Play dla telefonów z Androidem lub z AppStore dla telefonów z systemem iOS (iPhone)
  2. Po otworzeniu aplikacji należy założyć konto lub zalogować jeżeli wcześniej się rejestrowaliśmy (aby uzyskać pomoc w rejestracji zachęcamy do odwiedzenia strony naszego partnera http://electronicparking.pl/ )
  3. Następnie wybieramy miasto w którym chcemy wykupić abonament
  4. Wybieramy z listy parking na którym chcemy regularnie stawiać swój pojazd oraz w zakładce bilet czasowy wybieramy rodzaj abonamentu domyślnie 7,14 lub 30 dni

Sposób II – Strona internetowa

Aby wykupić abonament zapraszamy na https://eparko.pl/ nastepnie wybieramy miasto oraz parking na którym chcemy posiadać  abonament

Sposób III – Przelew bankowy lub w placówce poczty.

Aby wykupić abonament przelewem należy pamiętać by wykupić abonament przed końcem naszego ważnego biletu ponieważ okres abonamentu rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na nasze konto księgowanie trwa do 2 dni roboczych (Gdy wyślemy przelew w poniedziałek o godzinie 12 najprawdopodobniej zostanie on zaksięgowany we wtorek w szczególnych wypadkach w środę do godziny 12 analogicznie kolejne dni tygodnia). Należy wziąć pod uwagę że gdy wyślemy przelew w piątek przelew może zostać zaksięgowany najpóźniej do Wtorku.

UWAGA!

Aby mieć pewność że nasza opłata zostanie zaksięgowana natychmiast po wykonaniu przelewu należy przesłać potwierdzenie na adres e-mail: bok@weip.pl lub do kierownika danego oddziału kontakt e-mail do jednostki zarządzającej powinien znajdować się na stronie internetowej danego parkingu lub na winietach parkometrów.

Dane do przelewu:
mBank:
nr rachunku dla parkingów w  m.st. Warszawa : 41 1140 2004 0000 3602 7806 3799
nazwa odbiorcy : WEIP sp. z o.o.
adres odbiorcy: Długa 21, 81-622 Gdynia
tytułem przelewu: imię i nazwisko, numer rejestracyjny pojazdu, miasto oraz ulica parkingu, Data od jakiego dnia do jakiego dnia ma być ważny abonament

W przypadku wpłaty na poczcie należy wypełnić druk zgodnie ze wzorem (wzór jest przygotowany dla parkingu przy ulicy Namysłowskiej w Warszawie, należy go dostosować do parkingu na którym chcemy wykupić abonament)

W przypadku jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt z naszym biurem.