Niech nasz system zarabia na Ciebie.

Każdego roku koszty utrzymania pracownika znacząco wzrastają, natomiast ceny parkingów utrzymują się od wielu lat na tym samym poziomie, co prowadzi do tego że każdego roku zarabiamy mniej, do tego dochodzi fakt że obsługiwanie kierowców przez personel jest mozolne i długo trwałe. Czas to zmienić! Spółka WEIP oferuje państwu system w pełni automatyczny w dwóch wariantach :

Wariant I Parkometr

Posiadasz teren który jest otwarty nie ma sensu go dookoła odgradzać. W takim wypadku możemy Tobie zaproponować system parkometrów. Każdy parkometr jest podłączony do sieci online, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić ile gotówki znajduje się w każdym z urządzeń, sprawdzić ile posiada papieru do drukowania biletów parkingowych oraz zdalnie zmieniać cennik na parkingu. Dodatkowo nie musisz się przejmować co zrobić z masą bilonu w parkometrze jako Twój partner spółka WEIP przeprowadzi pełną kolekcję monet, a Tobie na konto przeleje równowartość. Również firma WEIP daje ci gwarancję sprawności urządzeń, to my zajmujemy się serwisem, w wypadku jakiejkolwiek awarii nie dopuszczamy by wszystkie parkomaty były niedostępne. Z racji tego że jest to nasz sprzęt każdą awarię jesteśmy w stanie usunąć w kilka godzin.

W Skrócie to my zajmiemy się w pełni obsługą parkingu, a Ty zajmiesz się planowaniem co zrobisz z zaoszczędzoną gotówką oraz tą dodatkową.

Zainteresowany! W takim razie nie czekaj tylko skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który opowie ci o wszystkich szczegółach i umówi się z Tobą na spotkanie lub skontaktuj się z nami za pomocą zakładki kontakt.

Wariant II Automatyczny system parkowania

Posiadasz teren który jest zamknięty. W takim wypadku możemy Tobie zaproponować automatyczny system. System składa się z kilku modułów między innymi z szlabanu, bileterki wjazdowej dzięki której Twój klient intuicyjnie pobierze bilet, zaraz  po pobraniu biletu otworzy się dla niego szlaban, a kierowca będzie mógł wygodnie zaparkować. Gdy kierowca będzie chciał opuścić parking może wnieść opłatę w kasie automatycznej po jej uiszczeniu będzie miał 10 min na opuszczenie parkingu. Cały proces jest dla klientów wygodny, intuicyjny oraz bez obsługowy. Ty nie będziesz musiał się niczym martwić! Jako operator Twojego parkingu zadbamy o serwis, wymianę papieru oraz kolekcję gotówki którą przelejemy na twoje konto. Instalacja całego systemu przez naszego partnera nie zajmie dłużej niż 30 dni.

Zainteresowany! W takim razie jak najszybciej skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub z nami przez zakładkę kontakt.

Parkometr w kieszeni Twoich klientów

Według badań Zenith Mobile Advertising Forecasts 63%  polaków używa smartfonów. Ten właśnie procent polaków to Twoi potencjalni klienci. Dzięki naszej firmię oraz współpracującej z nami aplikacji do wnoszenia opłat parkingowych. Od Teraz twoi klienci nie będą musieli wykupywać biletów parkingowych w parkometrach, lecz będą mieli swój parkometr zawsze w kieszeni i kiedy na przykład wydłuży im się spotkanie będą mogli wygodnie przedłużyć swój bilet parkingowy.

Niezbędny sprzęt i oprogramowanie już w 14 dni.

Bezobsługowe systemy parkingowe WEIP sprawdzają się w każdych warunkach, od parkingów na kilka miejsc do parkingów na kilka tysięcy miejsc

Dzięki gotowym modułom oprogramowania oraz doświadczeniu z urządzeniami, które montujemy sami, możemy rozpocząć obsługę Twojego parkingu nawet w ciągu 14 dni!

  • centra handlowe w zatłoczonych dzielnicach
  • prywatne i publiczne parkingi płatne
  • biurowce i centra biznesowe
  • hotele
  • lotniska, dworce i porty
  • centra rozrywki, wesołe miasteczka
  • szpitale, centra medyczne i przychodnie
  • obiekty sportowe, stadiony, baseny i aquaparki
  • obiekty użyteczności publicznej: urzędy, uczelnie, centra technologiczne, teatry, opery, sale koncertowe
  • centra targowe i ekspozycyjne

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta, aby dowiedzieć się jak WEIP pomoże Ci maksymalnie wykorzystać Twój parking.

Przemysław Januszak
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

+48 500-510-314 | e-mail: p.januszak@weip.pl